IEKĀRTU APKOPE

Mēs esam uzņēmums, kas nodrošina savām iekārtām arī apkopes servisu.

Kādēļ ir nepieciešams garantijas serviss?

Iegādājoties iekārtu, apkope pirmām kārtām ir nepieciešama garantijas saistībām. Tā mēs varam nodrošināt iekārtas drošu un nevainojumu darbību. Katru iekārtas apkopi jāieplāno laicīgi pirms sezonas sākuma. Pavasarī – kondicionieriem, saules kolektoriem, rudenī apkures iekārtām – siltumsūkņiem, granulu katliem. Ventilācijas iekārtas strādā cauru gadu, tāpēc to var ieplānot jebkurā laikā.

Kādēļ veikt apkopes iekārtām arī pēc garantijas beigām?

Iekārta ilgstoši strādājot nolietojas un to nepieciešams apkopt.

Kondicionēšanas iekārtas.

Gaiss-gaiss siltumsūkņi, gaiss-ūdens siltumsūkņi– kondicionierim strādājot uz ārējā bloka nosēžas putekļi, sodrēji, augu putekšņi. Tie nosēžas uz kondensatora un ievērojami pasliktina siltumapmaiņu. Pie nepietiekamas siltumapmaiņas var iziet no ierindas kompresors, var arī sākt koksēties freona eļļa un remonta izmaksas var būt dārgas.

 

Ventilācijas iekārtas.

Lai gaisa apmaiņa telpās notiek pilnvērtīgi ir jāveic regulāra ventilācijas sistēmu apkope. Pie nepareizas ventilāciju sistēmas ekspluatācijas var veidoties pelējums, slikta gaisa apmaiņa, nepatīkams aromāts telpās, pazemināta darba spējas, veidojas nogurums.

 

Granulu katli.

KWB (Austrija) granulu katliem apkope jāveic vienu reizi gadā. Klientam nav jātērē savs laiks, granulu katlu tīrot katru nedēļu vai mēnesi. Apkopes laikā servisa speciālists veic – siltummaiņa izjaukšanu un tīrīšanu, degļa demontāžu un tīrīšanu, dūmgāzu ventilatora tīrīšanu, pelnu tvertnes tīrīšanu, skursteņa ieejas caurules tīrīšanu caur revīzijas lūkām, izplešanās trauku un sistēmas spiediena pārbaudi, kompleksu automātikas parametru pārbaudi.

Saules kolektori.

 

Solimpeks saules kolektoriem apkope jāveic vienu reizi gadā, sezonas sākumā. Saules kolektori darbojas darba temperatūrā līdz pat 100 C grādiem un gada griezumā ir iespējams ka sistēmai ir mikro noplūdes, tāpēc silti iesakām laicīgi veikt saules kolektoriem ikgadējo apkopi, lai novērstu sistēmas “pārvārīšanos”. Apkopes laikā servisa speciālists veic – saules sistēmas defektāciju, mikro noplūdes novēršanu, izplešanās trauku un sistēmas spiediena pārbaudi, kompleksu automātikas parametru pārbaudi. Nepieciešamības gadījumā saules kolektoru mazgāšanu.