RECOVERY

Kontrolēta gaisa - rekuperācijas iekārtas

Kāpjot energoresursu cenām, cilvēks arvien vairāk aizdomājas par iespēju samazināt savas izmaksas un gudri ietaupīt. Var aizlīmēt logus, tik bieži nevēdināt telpas, kurās dzīvojam. Tā veidojas gaisa piesārņojums, trūkst skābekļa. Telpas ir jāvēdina, bet jāvēdina gudri, izmatojot rekuperācijas sistēmas.

Saviem klientiem iesakām savā mājoklī paredzēt rekuperācijas sistēmu. Kāpēc? Sistēma atgūst atpakaļ līdz pat 90% siltā gaisa, kas citādi tiek izlaists atmosfērā.
              

Klikšķiniet šeit un uzziniet vairāk par kontrolētas gaisa ventilācijas sistēmu VENECO.

Ventilācijas gaisa piesilde ar zemes siltummaini

Saviem klientiem iesākam vēl efektīvāk izmantot dabas enerģiju ziemas mēnešos piesildot, bet vasaras mēnešos atdzesējot ventilācijā padoto gaisu ar īpašu sistēmu - zemes siltummaini. Ar vienu sistēmu Jūs iegūstat enerģijas ietaupījumu gan ziemā, gan vasarā. Kā? Ziemas mēnešos Jūsu rekuperācijas sistēma patērē mazāk enerģijas piesildot auksto ieplūdes gaisu, vasaras mēnešos Jūs varat iztikt bez gaisa kondicionieru darbības, kas rada nepatīkamu dūkoņu un enerģijas izmaksas. Un pats svarīgākais! Logi jūsu mājā ir noslēgti, bet gaiss mājoklī vienmēr ir svaigs..!!!

Sistēmu var efektīvi izmantot arī bez kontrolētas gaisa ventilācijas.

Atsūtiet savas mājas plānus un mēs aprēķināsim cik naudas Jūs varat ietaupīt izmantojot zemes siltummaini AWADUKT THERMO!

Klikšķiniet šeit un uzziniet vairāk par zemes siltummaini AWADUKT THERMO

 

Ventilāciju sistēmu projektēšana, tirdzniecība un montāža

Mēs piedāvājam sistēmas projektēšanu, tirdzniecību un montāžu. Mūsu speciālisti tiekoties ar klientu birojā vai tieši objektā izvērtēs nepieciešamību izvēlēties vispiemērotāko risinājumu jūsu ventilācijas sistēmai.

Mūsu darbinieki labprāt uzklausīs Jūsu vēlmes un ieceres, tiksies ar Jums vai Jūsu arhitektu, projektētāju vai būvuzraugu Jūsu objektā un palīdzēs kvalitatīvi īstenot Jūsu ieceres.


Mēs pārstāvam Beļģu ventilācijas sistēmu ražotāju ElekTrends un Vācijas REHAU GmbH . Pēc Jūsu iniciatīvas varam piedāvāt Jums arī citus kvalitatīvus risinājumus ventilācijas sistēmas montāžai par vislabākajām cenām.

Jautājiet un mēs piedāvāsim.