RECOVERY

Kontrolēta gaisa - ventilācijas- rekuperācijas iekārtas

Kāpjot energoresursu cenām, cilvēks arvien vairāk aizdomājas par iespēju samazināt savas izmaksas un gudri ietaupīt. Var aizlīmēt logus, tik bieži nevēdināt telpas, kurās dzīvojam. Tā veidojas gaisa piesārņojums, trūkst skābekļa. Telpas ir jāvēdina, bet jāvēdina gudri, izmatojot rekuperācijas sistēmas.

Saviem klientiem iesakām savā mājoklī paredzēt rekuperācijas sistēmu. Kāpēc? Sistēma atgūst atpakaļ līdz pat 90% siltā gaisa, kas citādi tiek izlaists atmosfērā.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Ventilāciju sistēmu projektēšana, tirdzniecība un montāža

Mēs piedāvājam sistēmas projektēšanu, tirdzniecību un montāžu. Mūsu speciālisti tiekoties ar klientu birojā vai tieši objektā izvērtēs nepieciešamību izvēlēties vispiemērotāko risinājumu jūsu ventilācijas sistēmai.

Mūsu darbinieki labprāt uzklausīs Jūsu vēlmes un ieceres, tiksies ar Jums vai Jūsu arhitektu, projektētāju vai būvuzraugu Jūsu objektā un palīdzēs kvalitatīvi īstenot Jūsu ieceres.

 

Piedāvājam plākšnu tipa - šķērsplūsmsas ventilācijas iekārtas, arī ar entalpijas siltummaini, kā arī rotora tipa ventilācijas iekārtas. Siltuma atgūšanas koeficients līdz pat 95% nodrošina energoefektīvu un veselīgu gaisa apmaiņu Jūsu mājoklī.
 

Piedāvājam lokanos gaisa vadus D75 un D90mm ar gaisa vadu ventilācijas kolektoriem un difuzoru kārbām, kas ir antistatiski un antibakteriāli.

Atsūtiet savas ēkas plānus un mēs sagatvosim cenu piedāvājumu jūsu ventilācijas sistēmai. Varam piedāvāt arī ventilācijas projektēšanu, kā arī sistēmas montāžu un pēcgarantijas apkopi.