APKURE

Agrāk izvēlēties apkures veidu bija vienkārši, jo izvēle bija maza. Mūsdienās resursi ir kļuvuši ievērojami dārgāki un cilvēks ir pieradis pie komforta tāpēc vairāk aizdomājas, kā samazināt pieaugošās apkures izmaksas un izvēlēties atbilstošāko apkures veidu atbilstoši savam komfortam.
 
Mēs piedāvājam sākot ar malkas, granulu, šķeldu katliem un beidzot ar siltumsūkņiem un gāzes apkures katliem. Apkures iekārtu ražotāju iekārtas un apkures risinājumus- siltumsūkņi DAIKIN, MIDEA, granulu, šķeldu un malkas katlus KWB, gāzes katlus - DAIKIN. Katrs klients ir īpašs un katram gadījumam ir savs visekonomiskākais risinājums. Apkures sistēmu var aprīkot arī saules kolektoriem no SOLIMPEKS vai sistēmai paredzēt saules baterijas. Mūsu speciālisti tiksies ar Jums objektā, izvērtēs un ieteiks efektīvāko un piemērotāko apkures veidu.
 
Mēs piedāvājam pilnu servisu, kurā ir ietverta projektēšana, iekārtu tirdzniecība un montāža.
 
Mūsu darbinieki labprāt uzklausīs Jūsu vēlmes un ieceres, tiksies ar Jums vai Jūsu arhitektu, projektētāju vai būvuzraugu Jūsu objektā un palīdzēs kvalitatīvi īstenot Jūsu ieceres.

 

IZVĒLĒTIES GRANULU ŠĶELDU KATLU

MALKAS KATLU

Izvēlēties siltumsūkni

IZVĒLĒTIES SILTUMSŪKNI

 

IZVĒLĒTIES SAULES KOLEKTORUS