SILTUMTRASES

Siltumtrases mērķis ir energoefektīvi nodrošināt siltuma pārvadi no vienas ēkas uz otru. Caurules izolācijā tiek ieraktas 700mm – 1000mm dziļumā, kas nodrošina ka pat ļoti bargās ziemās siltuma pārvade no vienas ēkas uz otru sistēma nezaudē savas siltumtehniskās īpašības.

 

Plastmasas (Pex-a) caurules izoācijā.

Plastmasas (Pex-a) caurules izolācijā parasti izmanto biogāzes staciju, koģenerācijas, biomasas būvniecībā, pārvadot siltumu no iepriekš minētām uz katlu telpu, kas iespējams nodrošinātu vietējā ciema katlu mājai siltumu, vai arī pārstrādā siltuma enerģiju citā enerģijas veidā. Apkures ūdeni nesošās caurules ir ar skābekļa difūzijas aizsargslāni, kas novērš skābekļa iekļūšanu apkures sistēmā. Caurules ir iestrādātas poliuretāna putās, kas aizsargā mitruma piekļūšanu caurulei un savienojumiem. Pateicoties pārdomātam rievotajam caurules aizsargapvalkam, tās ir viegli saliekt nepieciešamajā rādiusā. Parasti caurules tiek pasūtītas speciāli konkrētam objektam, tādejādi nodrošinot bezsavienojumu tehnoloģiju. Caurules ir pieejamas līdz pat 760m garos ruļļos. Ja nepieciešams ir iespējams veidot dažādu diametru savienojumus ar drošu, uzbīdāmās čaulas presēšanas veidgabalu programmu.

Klikšķiniet šeit un uzziniet vairāk par REHAU RAUVITHERM sistēmu

Dzelzs caurules izolācijā.

Dzelzs caurules izolācijā ar PUR putām ir pazīstams siltuma pārvades veids un tās izmanto lielizmēra siltumtrašu rekonstrukcijai pilsētās. Salīdzinot ar plastmasas (Pex-a) caurulēm izolācijā to materiālu izmaksas būs lētākas tieši lielizmēra siltumtrašu rekonstrukcijās, materiāla cena metros ir mazāka.

Sistēmai ir sekojoši trūkumi: Montāža ir darbietilpīgs process, kas prasa ievērojami vairāk laika, it sevišķi līkumi, kur citkārt plastmasas caurules izolācijā varētu vienkārši saliekt. To savienojumu izveidošana vairāk ir pakļauta riskam, jo pat pie pārbaudīta savienojuma ir iespēja ilgtermiņā veidoties sūcei. Tādēļ tām obligāti nepieciešams paredzēt – uzraudzības signalizācijas montāžu. Tērauda caurules ir neizturīgas ilgtermiņā pret koroziju, kas noved pie to aizaugšanas 6 -7 gadu laikā.

Sistēmai ir argumentēta priekšrocība. Materiālu salīdzinājumā, tās ir gandrīz divas reizes lētākas kā Pex a plastmasas siltumtrases. Lielu lomu tas spēlē itsevišķi izmēriem kas lielāki par 40mm.

 

Siltumtrašu sistēmu projektēšana, tirdzniecība un montāža.

Mēs piedāvājam sistēmas projektēšanu, tirdzniecību un montāžu. Mūsu speciālisti tiekoties ar klientu birojā vai tieši objektā izvērtēs nepieciešamību izvēlēties vispiemērotāko risinājumu jūsu nākotnes ieguldījumam.

Klikšķiniet šeit un uzziniet vairāk par REHAU RAUVITHERM sistēmu