ŪDENS UN KANALIZĀCIJA

Ūdensvada sistēmas un ūdens attīrīšanas iekārtas

Mūsu mērķis ir ieteikt klientiem labākos risinājumus, lai ūdens tiktu pareizi attīrīts un vēlāk izvēloties caurules dzeramais ūdens arī paliktu svaigs. Ūdens attīrīšanai piedāvājam Culligan ūdens attīrīšanas iekārtas, bet ūdens pievadiem saviem klientiem iesakām vācu kvalitātes REHAU RAUTITAN sistēmu. Kāpēc, vārāk informācijas:

Klikšķiniet šeit un uzziniet vairāk par REHAU RAUTITAN sistēmu

 

 

Kanalizācijas sistēmas

Saviem klientiem iesakam īpašas REHAU RAUPIANO Plus klusās kanalizācijas sistēmu. Tā ir biezsienu kanalizācijas sistēma, kas ievērojami samazina trokšņu līmeni stāvvados. Tās pielietojot Jūs nodrošināsieties pret nepatīkamiem trokšņiem savā mājoklī un nodrošināsiet sev patīkamu klusumu un dzīves komfortu.

Klikšķiniet šeit un uzziniet vairāk par RAUPIANO PLUS sistēmu

 

Ūdensvada un kanalizāciju sistēmu projektēšana, tirdzniecība un montāža

Mēs piedāvājam sistēmas projektēšanu, tirdzniecību un montāžu. Mūsu speciālisti tiekoties ar klientu birojā vai tieši objektā izvērtēs nepieciešamību izvēlēties vispiemērotāko risinājumu jūsu ūdens un kanalizācijai.

Mūsu darbinieki labprāt uzklausīs Jūsu vēlmes un ieceres, tiksies ar Jums vai Jūsu arhitektu, projektētāju vai būvuzraugu Jūsu objektā un palīdzēs kvalitatīvi īstenot Jūsu ieceres.


Mēs pārstāvam ūdensvada sistēmu cauruļu ražotāju REHAU GmbH, Herotec GmbH. Mēs piedāvāsim jums vislabākās kvalitātes caurules Jūsu ūdensvada un kanalizācijas sistēmai par vislabākajām cenām.

Jautājiet un mēs piedāvāsim.